Cizimci.yiz.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resim ve Sanat Dünyasinin En Büyük Portali Cizimci.yiz.biz e Hosgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Eski eskizlerimden...
İşte benim halkım :D Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 1:44 pm tarafından pink_16

» bir oto çalışması da benden..
İşte benim halkım :D Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:18 pm tarafından by.seyyid..

» eski el çalışmalarım....
İşte benim halkım :D Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:14 pm tarafından by.seyyid..

» Corel Draw'ın Tüm Menüleri ve İşlevleri
İşte benim halkım :D Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 11:27 am tarafından zero

» OLDUĞUN GİBİ GEL 80X90
İşte benim halkım :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 8:04 am tarafından GÜREL

» Bulgar Şarkıcı Teodora :)
İşte benim halkım :D Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 10:22 am tarafından Çağatay Can

» SOK SOK SOK - CIZIMIN SIRLARI 1 Türkce
İşte benim halkım :D Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 10:12 pm tarafından brc

» Benjamin Button :)
İşte benim halkım :D Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 11:22 am tarafından haskar_artist

» herkese merhaba
İşte benim halkım :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 4:25 pm tarafından da vinci

En iyi yollayıcılar
Gelincixx
İşte benim halkım :D Vote_lcapİşte benim halkım :D Voting_barİşte benim halkım :D Vote_rcap 
GÜREL
İşte benim halkım :D Vote_lcapİşte benim halkım :D Voting_barİşte benim halkım :D Vote_rcap 
Gökçe*
da vinci
haskar_artist
Admin
Çağatay Can
by.seyyid..
ATTACKan
entabela
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Salı Ağus. 08, 2017 1:17 pm tarihinde online oldu.

İşte benim halkım :D

YazarMesaj
Gelincixx

Gelincixx

İşte benim halkım :D Empty
MesajKonu: İşte benim halkım :D   İşte benim halkım :D Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 9:20 pm

Aynı turizm şirketine ait iki otobüs, yolda karşılastı şoförler ellerini bırakıp birbirini selamladı 52 kişi öldü.
Bitlis

Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfeğin dipçiğiyle dövmeye başladı,tüfek ateş aldı çoban öldü.
Bitlis

Odun kesmek için ağaca çıkan çiftçi , Nasreddin hoca fıkrasındaki gibi bindiği dalı kesmeye başladı. Farkettiğinde iş işten geçmişti dalla birlikte yere çakıldı hastanede öldü.
Antalya

İki odayı yıkıp tek oda yapmak isteyen bir evsahibi , işi abarttı.Tek duvar için kazma yerine dinamit kullandı.Mahalleyi havaya uçurdu .yaralandı
Trabzon

Şaşkın köylü üç katlı evinin terasındaki kömürlükte buzağı beslemeye basladı.buzağı büyüdü ,250 kiloluk dev bir inek oldu.bulunduğu odaya sığmayan inek,3 katlı evden vinçle indirildi.
Izmir

Karadenizli iki kardeş , çatıdaki hurdaları satmak istedi.Ağabey çatıya çıktı,demir yığınlarını asağıdaki kardeşine atmaya basladı.kardeşi ise hepsini tuttu biri hariç: Buzdolabı...onun da altında kalıp ağır yaralandı. Hastanede,'hızlı attı tutamadım' dedi.
Izmir

Askerden yeni dönen genç dünya evine girdi.gerdek gecesi eşine askerlik anılarını anlatmaya başladı.bir ara kendini kaptırdı yanında getirdiği el bombasını gösterdi.bak 'bunu çekince patlıyo dedi' ve pimi çekmiş oldu.yeni evli çift öldü.

İşte benim halkım :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iste ressam robotlar
» Bunlarda Benim Çizimlerim